Hledám logopeda do ordinace klinické logopedie.

Z důvodu velkého zájmu a naplněné kapacity ordinace hledám do ambulance klinické logopedie v Nezvěsticích klinického logopeda nebo absolventa magisterského studia se SZZ z logopedie a surdopedie. Aktuálně na 2 – 3 dny v týdnu. Prozatím nabízím dohodu o provedení práce (lze využít jako přivýdělek při rodičovské dovolené nebo při studiu). Výhledově možnost stálého pracovního poměru s navýšením pracovního úvazku. Nabízím práci ve vybavené ordinaci, zaručuji klientelu (dětskou), prozatím práci na dohodu o provedení práce, výhledově stálý pracovní poměr, možnost vlastního rozvržení pracovní doby (minimálně 15h/ týdně), zaučení a odborné vedení. Požaduji komunikativnost, vstřícné a milé jednání, zájem o logopedický obor, spolehlivost a zodpovědnost, samostatnost. Nástup možný od ledna 2022.

Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo víte o někom, koho by zajímat mohla, prosím předejte dál. Bližší informace na čísle 604 103 239.

 

 

!!!!!! STOP STAV !!!!!!

Omlouvám se, ale vzhledem k plné kapacitě nepřijímám nové zájemce. Mějte, prosím, strpení. Opravdu není v mých silách přijmout všechny děti, které by péči klinického logopeda potřebovaly. 
V případě zájmu o termín vyšetření volejte od 1.2.2022.

Děkuji za pochopení.

—————————-

Aktuální informace 

Aby mohla být ordinace nadále otevřena, prosím, dodržujte s ohledem na aktuální situaci následující opatření:

1) Do ordinace vstupujte pouze bez příznaků respirační infekce (rýma, kašel, dušnost, horečka). Pokud jste Vy nebo Vaše dítě nemocní, prosím přeobjednejte se telefonicky na nový termín. Nemocné dítě nebude vyšetřeno.

2) Přicházejte pouze ve dvou (dítě + doprovod) .

3) V prostorách zařízení se pohybujte pouze s ochranou dýchacích cest.   

4) Po příchodu do čekárny si umyjte ruce a použijte dezinfekci na ruce.

5) Dodržujte co nejpřesněji čas Vašeho objednání. Přijďte do čekárny s co nejmenším předstihem. Po skončení terapie čekárnu opusťte. Minimalizujte kontakt s ostatními.  

Děkuji, že jste ohleduplní a přeji všem pevné zdraví!

————————————————

Vážení rodiče,

 SMLUVENÝ TERMÍN LOGOPEDIE JE ZÁVAZNÝ.

Objednaný termín, prosím, omlouvejte telefonicky (v případě, že jste se nedovolali, tak SMS) a to 24 hodin předem (vyjma nemoci).

Po již uplynulém objednaném termínu na omluvu nebude brán zřetel a je považována za neomluvenou.

 Bohužel po předchozích zkušenostech jsem nucena přistoupit ke zpoplatnění neomluvené hodiny.

 Po šesti měsících nedocházení do ambulance bude karta pacienta vyřazena do archivu. Pro znovuzavedení karty počítejte s poplatkem 250kč.

 Děkuji za pochopení. 

 —————————————–