26.7. – 30.7.2021

DOVOLENÁ

 

Logosmisou běží v prázdninovém režimu. Letní termíny jsou plně obsazené.

Kapacita je v současné době naplněna. Nové zájemce bude možné přijímat koncem října.

 

Nedávno jsem se dostala k videu, které mě nejen pobavilo, ale hlavně zase přinutilo přemýšlet. Jde o projekt PUSŤ CHLUP NA PLEŠOUNY.  Zkusím trochu přiblížit, o co se jedná. Jsem přesvědčená, že tohle má smysl. 

 

Plešouni jsou seriál pro děti. Pro děti trpící nádorovými onemocněními. Už tak to mají na startu svého života těžké. Náš seriál to chce ulehčit jim i jejich rodičům. Třináct dílů odpovídá na otázky, které je trápí, a vysvětluje, co je při léčbě čeká, aby porazily tu zákeřnou potvoru, která se jim uvrtala v těle.

Neděláme to jen tak, ale pomocí té nejvíc speciální hybridní techniky. Při natáčení kombinujeme reálné záběry s animovanými. Průvodcem jsou dva zvídaví caparti – kreslené postavičky kámošů Tobíka a Emy, které s nemocí samy statečně bojují. 

 

 

A když už jsme u té solidarity….pokud jste z těch, kteří máte pro lidské osudy pochopení a jste ochotni pomoci, mrkněte na

 

 

 

Život bez fantazie by byl pěkná nuda!

Justýnka je docela obyčejná holčička, které ale dočista chybí fantazie. Svět vidí nudně, šedivě, úplně bez nápadu. Naštěstí se jí dostane pomoci od asistenčního jednorožce Huberta. Ten ji za pouhých šest dní naučí věci kolem sebe vidět jinak – najednou je svět kolem ní barevný, plný dobrodružství a zážitků.